Zastupované značky

Finská společnost Planmeca Oy již od svého založení v roce 1971 úzce spolupracuje se zubními specialisty a vytváří tak převratné zubní soupravy, které definují nové standardy v oblasti zubní techniky. Výrobce klade důraz na detail ve všech stádiích procesu, čímž dosahuje u svých produktů mimořádné kvality. Cílem společnosti Planmeca je zvýšit bezpečnost práce lékařů a současně pacientům maximálně zpříjemnit ošetření. Společnost Planmeca dnes nabízí vše, co je potřeba na moderní stomatologické klinice – špičkové zubní soupravy, nejnovější přístroje pro 2D a 3D snímkování, uživatelsky příjemné vybavení pro aplikace CAD/CAM i jedinečná softwarová řešení.

Firma W&H Group, sídlící v rakouském městě Bürmoos, je jednou z nejstarších stomatologických společností na světě. Dnes je jedním z nejúspěšnějších dodavatelů stomatologické techniky. Společnost W&H má přes 900 zaměstnanců po celém světě a 95% produkce vyváží do více jak 80 zemí světa. Významnou měrou se podílí na vývoji stomatologické techniky a je držitelem mnoha inovačních řešení a patentů.

Společnost DÜRR DENTAL SE byla založena roku 1941 v Německu a následně se rozšířila i na mezinárodní trh. Stávající ústředí společnosti je v Bietigheimu-Bissingenu. Díky svým inovacím je již po desetiletí synonymem pokroku a inovací v mnoha zdravotnických technologiích. Do každého produktu Dürr otiskuje německou preciznost a řád. V současné době zubní lékaři po celém světě důvěřují řemeslné práci Dürr Dental. Co se týče kompresorů, odsávacích čerpadel, zobrazování, péče o zuby a hygieny, společnost poskytuje řadu systémových řešení. Aby byla zajištěna maximální kvalitativní norma, společnost vyrábí téměř výhradně v místě svého vzniku v Německu.

Přední výrobce dentálních pomůcek KaVo Dental Gmbh nachází svou historii již v meziválečném období. V roce 1909 pokládá Alois Kaltenbach základy společnosti v Berlíně a o 10 let později se k němu přidává Richard Voigt a společnost stěhují do Postupimi. Odtud pochází původ značky - KAltechbach + VOigt. Po 100 letech působnosti, v roce 2009, začíná firma KaVo používat motto - DENTAL EXCELLENCE. Toto je hlavní zásada současně fungující společnosti KaVo s centrálou sídlící v německém Biberachu an der Riss. Již více než 100 let zaměstnanci firmy KaVo vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní výrobky, které určují nové standardy na trhu. KaVo svou důslednou inovací významně přispělo k pokroku v zubním lékařství. To udělalo z KaVo jednu z vůdčích mezinárodních společností, která tvoří základ pro budoucí růst v dentálním oboru. Důkazem je více než 2200 patentů a užitných vzorů, které byly uděleny v Německu i v zahraničí.

EKOM spol. s r.o. je slovenská společnost, která se zabývá vývojem a výrobou především zdravotnické techniky. Již od svého vzniku v roce 1992  se firma zaměřila na vývoj a produkci bezolejových kompresorů pro medicínskou oblast, především pro zubní soupravy, respirační a narkotizační přístroje, jakož i odsávací systémy pro dentální praxi. Základ produktové linie tvoří bezolejové dentální kompresory, dentální odsávačky a příslušenství k nim. Kompresory se používají jako zdroj čistého stlačeného vzduchu v zubních ambulancích a laboratořích a pro malé a středně velké centrální systémy pro rozvod vzduchu. S produkcí téměř 10 tisíc originálně řešených, tichých a spolehlivých kompresorů ročně, se EKOM spol. s r.o. řadí k významným producentům ve svém odvětví a tomu odpovídá i jeho dominantní postavení na trhu v různých zemích Evropy, Asie, jakož i zámoří. Přibližně 96% produkce firmy je určeno na export mimo území Slovenské republiky.

Tradice výroby zdravotnické techniky výrobce BMT Medical Technology s.r.o. byla založena v Brně již v roce 1921. Malé firmy vyrábějící zdravotnické a laboratorní přístroje se postupně spojovaly a specializovaly zejména na oblast výroby parních a horkovzdušných sterilizátorů a rentgenových přístrojů. Jejich spojením v roce 1952 vznikl podnik Chirana Brno s.p., který v různých podobách rozvinul výrobu sterilizátorů a rentgenů na mezinárodní úroveň. Novodobá historie firmy byla založena vstupem strategických partnerů v roce 1992.

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.