CAD/CAM

Planmeca Creo® C5

Planmeca Creo® C5

3D tiskárna Planmeca Creo® C5 spojuje rychlost s přesností, na kterou jste čekali. Tato odolná a kompaktní 3D tiskárna byla navržena speciálně pro stomatologické profesionály, umožňuje 3D tisk stomatologických aplikací, které potřebujete, za zlomek obvyklého času

Rychlá 3D tiskárna Planmeca Creo® C5, která nepotřebuje kalibraci, byla vyvinuta ve spolupráci s předními experty v oblasti stomatologických technologií. Použitá LCD technologie bez deformací a robustní hliníkové tělo tiskárny zaručují mimořádnou mechanickou přesnost, díky které jsou výsledky vysoce přesné a předvídatelné. Umožňuje tisknout více objektů najednou, aniž by došlo k prodloužení doby potřebné pro tisk, tiskárna tak šetří čas, který můžete věnovat dalším pacientům.

Hlavní výhody

  • Průmyslová kvalita za dostupnou cenu
  • Monochromatická LCD technologie tisku a hliníkové tělo tiskárny umožňují velmi rychlý a přesný tisk
  • Snadné uvedení do chodu - stačí zapojit a tisknout
  • Otevřené formáty STL a PLY pro import
  • Předprogramované optimalizované nastavení pro různé materiály
  • Není nutná kalibrace ani údržba v pravidelných intervalech.

Optimalizované materiály pro tisk se sofistikovaným balením pryskyřic

Pro zajištění bezpečnosti a vysoké kvality výsledků jsou materiály pro tisk ve 3D tiskárně Planmeca Creo C5 schváleny pro použití ve zdravotnictví (je-li to relevantní) a optimalizovány pro použití s touto tiskárnou. Rozdílné pryskyřice pro různé aplikace vám umožní nabídnout svým pacientům nové způsoby ošetření přímo v ordinaci.

Materiály pro tisk jsou dodávány v nových praktických tubách, které představují zcela nový způsob dávkování materiálů pro 3D tisk. Ani trocha materiálu nepřijde na zmar.

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.