2D zobrazování

Dürr VistaScan Mini Plus

Dürr VistaScan Mini Plus

Špičkový digitální skener paměťových fólií Dürr VistaScan Mini Plus nabízí intraorální snímky s vysokým rozlišením, které splňují všechny diagnostické požadavky. Tento kompaktní přístroj je obzvlášť snadný na obsluhu a vyžaduje minimální prostor, aby mohl být instalován přímo v ordinaci.

Přecházíte z rentgenového filmu na "digitální" paměťovou fólii? Není nic jednoduššího. Postup intraorálního snímkování zůstává stejný jako předtím. Diagnostická spolehlivost se však zvyšuje díky optimálnímu rozpoznání detailů a sofistikované podpoře softwaru. Díky přístroji Dürr VistaScan Mini Plus můžete využít všech výhod technologie Dürr Dental v nejaktuálnější podobě. Tenké, flexibilní paměťové fólie jsou pro pacienta příjemnější a jsou zvláště odolné díky jejich speciální vrstvě.

Digitální skener paměťových fólií Dürr VistaScan Mini Plus nabízí intraorální snímky s vysokým rozlišením, které splňují všechny diagnostické požadavky. Tento kompaktní přístroj je obzvlášť snadný na obsluhu a vyžaduje minimální prostor, aby mohl být instalován přímo v ordinaci.

Paměťové fólie jsou dostupné ve všech velikostech - od velikosti 0 do 4. Kromě toho je k dispozici 100% aktivního povrchu. Jednoduchá manipulace stejně jako u analogového filmu.

Výhody přístroje Dürr VistaScan Mini Plus

  • Skutečné rozlišení 22 lp/mm
  • Vysoce kontrastní ostré snímky bez šumu
  • Paměťové fólie od velikosti 0 do 4
  • Jednoduchá obsluha
  • Kompaktní rozměry – možnost instalace přímo v ordinaci
  • Plně kompatibilní se softwarem Planmeca Romexis

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.