2D zobrazování

Planmeca ProOne®

Planmeca ProOne®

Planmeca ProOne® je plně vybavený panoramatický rentgenový přístroj, při jehož vytváření bylo myšleno na jednoduchost. Díky špičkovým inovacím Planmeca ProOne spojuje široké diagnostické možnosti a vynikající kvalitu snímků do kompaktního přístroje se snadnou obsluhou.

Pro různé radiologické potřeby nabízí přístroj Planmeca ProOne® široký výběr snímkovacích programů. Pro jednotlivé pacienty a nejrůznější diagnostické účely si můžete vybrat ten nejvhodnější formát snímkování, který zajistí nejnižší možnou dávku radiace.

Snadné polohování pacienta

Otevřené polohování pacienta a boční přístup minimalizují chyby způsobené nepřesnou pozicí pacienta a umožňují vám sledovat pacienta zepředu i ze strany, v sedě i ve stoje. Polohování pacienta usnadňuje systém tří laserových paprsků, které označují správné anatomické polohovací body.

Ovládací panel napomáhá uživateli

Plně barevné grafické uživatelské rozhraní s jednoduchými texty v češtině a symboly vás provede celým procesem. Nastavení je logicky uspořádané a srozumitelné, pořízení snímku je tak rychlejší a vy se můžete soustředit na polohování pacienta a komunikaci s ním.

Autofokus – vždy dokonalé snímky

Jedinečná funkce Autofokus automaticky nastavuje fokální vrstvu pomocí průzkumného snímku řezáků pacienta, pořízeného s velmi nízkou dávkou záření. Pro výpočet správné pozice poté systém použije orientační body pacientovy anatomie, pacientova pozice je tedy téměř bezchybná a snímek zpravidla není nutno opakovat. Výsledkem je vždy dokonalý panoramatický snímek.

Široký výběr expozičních programů

Kromě standardních programů (standardní panoramatický, standardní dětský panoramatický, laterální TMJ, předozadní TMJ, předozadní Sinus) je možné přístroj dovybavit o speciální balíček, který obsahuje následující zdokonalené programy: Horizontální a vertikální segmentace pro panoramatický program, Bitewing, interproximální panoramatický, ortogonální (perio) panoramatický, laterální PA TMJ, laterální víceúhlový TMJ, laterální nerotační sinus, příčné řezy. Pro všechny programy je samozřejmě k dispozici dětský mód pro snížení dávky záření.

Dětský mód pro optimální pediatrické snímkování

Při použití dětského módu je zobrazovaná oblast zmenšena a expoziční hodnoty jsou sníženy, v panoramatickém programu je také možné zúžit fokální vrstvu. Dávka záření je pak výrazně nižší.

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.