Stomatochirurgie

W&H Piezomed (SA-320)

W&H Piezomed (SA-320)

Přístroj Piezomed usnadňuje každodenní práci chirurgům a implantologům. Díky inovativní ultrazvukové technologii odstraňuje kostní substance s vysokou přesností, přičemž okolní měkké tkáně zůstávají neporušené.

Hlavní výhody ve zkratce:

  • Automatická detekce instrumentu
  • Tři individuální provozní režimy
  • Krátkodobé zvýšení výkonu o 20 % díky funkci Boost
  • Ideální osvětlení místa zákroku díky kruhovému osvětlení LED
  • Účinné chlazení díky výstupu spreje v blízkosti pracovní oblasti nástroje
  • Násadec s objímkou pro LED osvětlení a kabelem lze termodezinfikovat a sterilizovat

Jedinečná patentovaná automatická detekce nástroje, pokud je připojen.

Při zasunutí instrumentu přístroj Piezomed automaticky detekuje instrument
a zařadí jej do správné výkonové třídy. To nejen usnadňuje chirurgovi práci, ale zároveň zvyšuje bezpečnost při zákroku. Navíc se snižuje riziko přetížení instrumentů a výrazně se prodlužuje jejich životnost!

Ideální výkon nástroje je nastaven automaticky.

Přístroj Piezomed detekuje instrument v okamžiku zasunutí a automaticky nastaví správnou výkonnostní třídu. Výkon lze měnit manuálně v rámci detekované výkonnostní třídy. Odpovídá způsobu práce chirurga s uživatelsky přizpůsobeným výkonem v rámci stávajícího rozsahu. Mohou být uloženy až 3 programy pro skupinu nástrojů. Extrémně vysoký výkon řezání a úspora času díky novým patentovaným speciálním pilkám s tenkým řezem.

Flexibilní a individuální pracovní metody dle výběru ze tří provozních režimů (Power, Basic, Smooth).

Provozní režim „Power“: Výkon násadce se zvýší při zvýšení tlaku na instrument. (možnost funkce Boost), Provozní režim „Basic“:Výkon násadce zůstává stále stejný nehledě na zatížení instrumentu. (možnost funkce Boost), Provozní režim „Smooth“: Výkon násadce se při zvýšení tlaku na instrument sníží. Zařízení Piezomed se přizpůsobí Vašemu osobnímu stylu a uloží si poslední Vámi zvolené nastavení.

Optimální osvětlení oblasti chirurgického zákroku díky inovativní kruhové objímce s LED světlem.

Bezstínové světlo zajišťuje ideální osvětlení místa ošetření. Násadec s LED konektorem a kabelem je termodezinfikovatelný a sterilizovatelný

Chlazení na tom správném místě.

Přívod chladicí kapaliny přes instrument až do blízkosti místa operace zajišťuje optimální chlazení instrumentu i tvrdé tkáně. Sprej vychází z instrumentu v blízkosti místa úkonu a ochlazuje místo ošetření během zásahu v maxilofaciální oblasti maximálně účinně.

Úspora času a poskytované pohodlí i bezpečnost pro lékaře a pacienta z hlediska hygieny a sterility u převážně bezkontaktní práce s jednotkou (lze plně ovládat nožním ovládáním).

Balení obsahuje: chirurgickou jednotku, piezo násadec s kabelem (1.8m nebo 3.5m) a klipy na hadičku chlazení, S-N1 nožní ovladač, přívodní kabel, 3x jednorázové hadičky chlazení, momentový klíček na výměnu nástrojů, sterilizační kazetu, sadu kostních nástrojů v balení ZDARMA (B1 + B2R + B2L + B3 + B4 + B5)

Technické údaje:

Model: SA-320
Síťové napětí: 100–130 V nebo 220–240 V
Frekvence: 50–60 Hz
Max.spotřeba energie: 90 VA
Max. výstupní výkon: 24 W
Průtok chladicí kapaliny při 100 %: min. 50 ml/min
Délka kabelu násadce: 1,8 m nebo 3,5 m
Nožní ovládání: ano
Výška/šířka/hloubka: 109 × 256 × 305 mm

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.