2D zobrazování

Planmeca ProScanner™

Přístroj Planmeca ProScanner™ pro skenování paměťových fólií, který je součástí řady špičkových přístrojů Planmeca pro intraorální skenování, představuje výbornou volbu pro použití v ambulanci i pro sdílení mezi více pracovišti. Snímkování probíhá velice rychle a jeho chytré designové detaily vám usnadní každodenní práci.

Kompaktní a rychlý

Díky jednoduchému elegantnímu designu se přístroj Planmeca ProScanner™ hodí do každé ordinace. Umožňuje pořízení snímků špičkové kvality během několika sekund. Náhled snímku je zobrazen na velké LCD dotykové obrazovce přístroje, je tak možná okamžitá kontrola výsledků, zatímco přístroj maže fólie pro další použití. Posledních 100 pořízených snímků je navíc kvůli zvýšení bezpečnosti uloženo na paměťové SD kartě přístroje.

Inteligentní paměťové fólie ve všech velikostech

Paměťové fólie Planmeca ProScanner jsou odolné, ale zároveň velmi jemné kvůli pohodlí pacientů. Jsou k dispozici ve všech velikostech: 0, 1, 2, 3 a 4c. Zdokonalené fólie jsou vybaveny čipem RFID, který uchovává v paměti jejich výrobní číslo. Pomocí softwaru Planmeca Romexis® je tak možno snímky třídit, prohlížet a porovnávat kvůli kontrole kvality a také sledovat počet provedených expozic jednotlivých fólií.

Perfektní pro kliniky s více ambulancemi

Přístroj Planmeca ProScanner představuje ideální řešení pro klinická pracoviště všech velikostí. Jeho sdílení mezi více pracovišti usnadňuje inteligentní čip RFID. Při sdíleném užívání přístroje lze jednotlivé fólie přiřadit ke konkrétnímu pracovišti i k profilům jednotlivých pacientů a při snímkování tuto informaci z čipu získat pomocí čtečky RFID čipů Planmeca ProID™. Po naskenování snímků jsou fólie automaticky posílány zpět na základě jejich výrobního čísla. Nedochází tak k pochybením vlivem lidského faktoru, protože snímky lze skenovat v jakémkoliv pořadí, lze i střídat snímky různých pacientů. Výsledkem je plynulý a bezproblémový průběh ošetření.

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.